Новинка

Ніж керамбит синій колір леза Blue Spider Web
300 ₴
- В наявності
- Код: Blue SW ker DR
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металевий керамбіт колір Синій
"Blue Spider Web"
Відповіді на часті запитання:
1. Ніж справжній, металевий
2. Ніж гострий
3. Такого ж, але "тупого" - немає. Можете "затупити" цей.
4. Якщо менеджер ставить під сумнів Ваш вік, будьте люб'язні попросіть батьків передзвонити нам і підтвердити замовлення.
1. Ніж справжній, металевий
2. Ніж гострий
3. Такого ж, але "тупого" - немає. Можете "затупити" цей.
4. Якщо менеджер ставить під сумнів Ваш вік, будьте люб'язні попросіть батьків передзвонити нам і підтвердити замовлення.
Характеристики керамбіта BlueSpider Web:
Довжина леза і рукояті виміряна по "закруту"
- Загальна довжина, см: 24.6
- Довжина рукояті, см: 13.4
- Довжина леза, см: 11.2
- Матеріал леза: 420
- Твердість стали: 52 - 55 HRC
- Товщина леза(максимальна товщина біля обуху), мм: 3
- Вага ножа, г: 80
- Вага ножа чохлі, г: 95
- Матеріал рукояті: пластик
- Матеріал чохла: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 80 г |
| Довжина у складеному стані | 24.6 см |
| Довжина ножа | 246 мм |
| Довжина рукоятки | 134 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Синій |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 95 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 112 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




