Новинка

Напівавтоматичний ніж-стилет Jeep DA322. Чорний

Стилет "Jeep DA322"
Ножі Jeep — отримали широку популярність і визнання серед поціновувачів якісних клинків за свою простоту та надійність. Стильний, важкий напівавтоматичний ніж має компактний розмір, механізм викиду працює бездоганно. У просторі дані ножі отримали назву — Стилети, оскільки мають специфічну форму леза, яка схожа на іспанський кинджал 16 століття.
Характеристики напівавтоматичного стилета Jeep DA322:
- Загальна довжина, см: 22,5
- Довжина ручки, см: 12,5
- Довжина леза, см: 10
- Товщина леза, мм: 2,2
- Матеріал леза: сталь
- Твердість сталі: 53-56 HRC
- Тип замка: Plunge Lock
- Вага ножа, г: 165
- Матеріал рукояті: метал-дерево
- Чохол — немає
- Стан: новий.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 165 г |
| Довжина у складеному стані | 12.5 см |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 10 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





