Новинка

Ніж тактичний Columbia 2928BC, бюджетний солдатський ніж
500 ₴
- В наявності
- Код: 2948BC
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж тактичний Columbia для виживання 2948BC
Ніж з фіксованим лезом Columbia — бюджетний ніж із чудовими характеристиками, для багатоцільового використання
Тактичний ніж Columbia 2928BC має чудові проникні властивості.
Лезо виготовлене із нержавіючої сталі марки 440.
Ручка ножа виготовлена з металу з міцними пластиково-гумовими накладками. Має протиковзне покриття, яке забезпечує чудове зчеплення ручки з долонею. На кінці колодки є склобій.

Ніж Columbia 2928BC — це гарний, зручний тактичний ніж. Завдяки гострому тонкому лезу чудово підійде як для виконання тактичних, так і для будь-яких побутових цілей.
Характеристики ножа Columbia 2928BC:
- Тип: Тактичний
- Модель: 2928BC
- Загальна довжина ножа — 24,7 см.
- Довжина леза — 12 см.
- Товщина обуха — 2,5 мм.
- Ручка — 11 см
- Матеріал леза — якісна сталь 440C.
- Матеріал ручки— метал із міцними пластиково-гумовими накладками.
- Матеріал ножен — пластик Secure Ex.
- Вага ножа — 127 грама.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 125 г |
| Довжина у складеному стані | 24.7 см |
| Довжина ножа | 247 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Призначення | Тактичний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 175 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 12 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴







