
Автоматичний викидний ніж Молох. Горизонтальний викид леза
249 ₴
- В наявності
- Код: 7080W арт 02923
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний, автоматичний 7080W
"Молох"
Бюджетний викидний ніж 7080W — чудовий вибір як для новачка, так і для досвідченого користувача ножів. Стильний зовнішній вигляд, якісне збирання та бюджетна ціна, що ще потрібно?
Цей викидний ніж має горизонтальний викид клинка за допомогою кнопки. Від довільного спрацьовування захищає надійний замок-фіксатор.
Автоматичний ніж 7080W має великі 25,2 см повний довжини, за ваги 161 г. Довжина леза — 10.7 см. У комплекті також є чохол.

Характеристики викидного ножа-автомату Молох:
- Повна довжина ножа, см: 25,2
- Довжина в складеному стані, см: 14.5
- Сталь: 420
- Довжина леза, см: 10,7
- Ширина леза, см: 3
- Товщина леза в обуху, мм: 2
- Вага, г: 160,5
- Вага з чохлом, г: 170
- Кнопка викиду.
- Замок-фіксатор.
- Дерев'яні накладки на ручки.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 160 г |
| Довжина у складеному стані | 14.5 см |
| Довжина ножа | 252 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 420 |
| Призначення | Повсякденний |
| Особливості | Запобіжник |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 54 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 170 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 107 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴






