Автоматичний викидний ніж HG838
"Liberty or death"
Бюджетний викидний ніж НG838 — чудовий вибір як для новачка, так і для досвідченого користувача ножів. Стильний зовнішній вигляд, якісне збирання та бюджетна ціна, що ще потрібно?
Цей викидний ніж має горизонтальний викид клинка за допомогою кнопки. Від довільного спрацьовування захищає надійний замок-фіксатор.
Автоматичний ніж HG838 має чималі 20,2 см повний довжини, за ваги 127 г. Довжина леза — 8.7 см.

Характеристики викидного ножа-автомату "Liberty or death":
- Повна довжина ножа, см: 20,2
- Довжина в складеному стані, см: 11.5
- Сталь: 420
- Довжина леза, см: 8,7
- Ширина леза, см: 2,5
- Товщина леза в обуху, мм: 2
- Вага, г: 127
- Кнопка викиду.
- Замок-фіксатор.
- Кліпса.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberty |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 127 г |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Довжина ножа | 202 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Особливості | Запобіжник |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 54 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




