
Ніж складаний Tanto Blade.Тотем 522. Напівавтомат
450 ₴
- В наявності
- Код: T552 арт. 02979
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівавтоматичний ніж-танто T552. Чорний

Ножі Танто — отримали широку популярність і визнання серед поціновувачів якісних клинків за свою простоту та надійність. Стильний, важкий напівавтоматичний ніж має компактний розмір, механізм викиду працює бездоганно (т.я нема чому зламатися) і легко підлаштовується під свого власника, за допомогою насадки "зірочка", яка дає змогу відрегулювати хід леза.
Характеристики напівавтоматичного ножа з Танто лезом:
- Загальна довжина, см: 21
- Довжина ручки, см: 12
- Довжина леза, см: 9
- Товщина леза, мм: 2,5
- Матеріал леза: сталь
- Твердість сталі: 53-56 HRC
- Тип замка: Plunge Lock
- Вага ножа, г: 162,5
- Матеріал рукояті: метал
- Чохол — немає
- Клипса
- Стан: новий.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 162 г |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 3Cr13MoV |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴








