
Складаний ніж напівавтомат "Carbon PRO X50"
400 ₴
- В наявності
- Код: X50 арт 02105
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складной нож Carbon PRO X50
Нож "Carbon PRO X50" — якісний ніж-напівавтомат із вертикальним викидом клинка. Ніж має збалансований клинок, але водночас повністю зберіг свій функціонал, що робить його цікавим як колекційним екземпляром, так і практичним, гострим інструментом для побутового використання.
"Carbon PRO X50" — має напівавтоматичний викид, чудово розкривається 1 рукою, а кліпса — допомагатиме Вам у транспортуванні або побутовому носінні цього ножа. У будь-який момент Ви можете відрегулювати хід клинка за допомогою викрутки-зірочки.

Характеристики викидного напівавтоматичного ножа X50:
- Загальна довжина, мм: 205
- Довжина ручки, мм: 120
- Довжина леза, мм: 85
- Ширина леза, мм: 2
- Матеріал леза: 440
- Твердість сталі: 57- 58 HRC
- Товщина леза (обух), мм: 3
- Вага ножа, г: 125
- Матеріал рукояті: метал, дерево.
- Напівавтомат
- Клипса
- Склобій
- Стропоріз.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 125 г |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 157 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








