
Кишеньковий ніж напівавтоматичний " Dragon Lord"
300 ₴
- В наявності
- Код: BK02 арт 02973
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складний ніж Dragon Lord BK02
Ніж "Dragon Lord" — якісний ніж-напівавтомат із вертикальним викидом клинка. Ніж має збалансований клинок, але водночас повністю зберіг свій функціонал, що робить його цікавим як колекційним екземпляром, так і практичним, гострим інструментом для побутового використання.
Ніж Тотем BK02 — має напівавтоматичний викид, чудово розкривається 1 рукою, а кліпса — допомагатиме Вам у транспортуванні або побутовому носінні цього ножа. У будь-який момент Ви можете відрегулювати хід клинка за допомогою викрутки-зірочки.

Характеристики викидного напівавтоматичного ножа BK02:
- Загальна довжина, мм: 208
- Довжина ручки, мм: 125
- Довжина леза, мм: 83
- Ширина леза, мм: 2,6
- Матеріал леза: 440
- Твердість сталі: 57- 58 HRC
- Товщина леза (обух), мм: 2
- Вага ножа, г: 136
- Матеріал рукояті: метал.
- Напівавтомат
- Клипса
- Стропоріз
- Склобій.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 136 г |
| Довжина у складеному стані | 12.5 см |
| Довжина ножа | 208 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 157 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴








