ХИТ

Кишеньковий викидний ніж НG613W (WooD Style)
190 ₴
- В наявності
- Код: НG613W арт 02902
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складний викидний ніж НG613W (кишеньковий)
Невеликий ніж НG613W — ідеальний варіант кишенькового ножа. Ніж компактний 9 см у складеному стані, має кнопковий механізм викиду клинка (лезо 7 см) і фіксатор замка для мимовільного натискання. Викидання клинка — бічний. Попри невелику ціну — ніж зроблений добротно, вага 90 г.
З огляду на вартість ножа величезне прохання відразу робити повну передоплату.
Заздалегідь вдячні за розуміння!

Характеристики кишенькового ножа НG613W:
- Загальна довжина ножа, см: 16
- Довжина в складеному стані, см: 9
- Довжина леза, см: 7
- Товщина в обуху, мм: 1,5
- Ширина клинка, см: 1,8
- Сталь: AISI 420
- Твердість сталі: 52-54 HRC
- Вага, г: 90
- Особливості: автоматичний бічний викид леза, замок-фіксатор кнопки, кліпса.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 90 г |
| Довжина у складеному стані | 9 см |
| Довжина ножа | 160 мм |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Товщина леза | 1.5 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴






