
Кухонний ніж Сармат Д - 117 універсальний
127 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000001305
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики універсального кухонного ножа Сармат Д-117
Загальна довжина – 313 мм;
Довжина леза – 198 мм;
Ширина леза – 29,5 мм;
Товщина леза – 1,8-2 мм;
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті – пластик, стилізований під дерево.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сармат |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 19.8 см |
| Довжина ножа | 31.3 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальний |
| Довжина клинка | 198 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1.8 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴
