Кухонні ножиці 9140
Універсальні ножиці - це зручний і практичний аксесуар, який служить для різних цілей на сучасній кухні - від розтину упаковок до розбирання птиці. Ергономічні ручки забезпечують безпеку та зручність роботи.
Характеристики кухонних ножиць Тотем:
Бренд: Тотем
Країна виробник: Китай
Матеріал руків'я: Пластик/Поліпропілен
Сталь: AISI 420
Товщина клинка: 2.6 мм
Довжина клинка: 64 мм
Вага: 80 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина леза | 64 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Вага | 80 г |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина клинка | 64 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

