
Ніж кухонний Тотем К - 117 універсальний
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000001130
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна довжина – 315 мм;
Довжина леза – 195 мм;
Ширина леза — 30 мм;
Товщина леза – 1,2 мм;
Вага – 87 г.
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті – пластик.
Довжина леза – 195 мм;
Ширина леза — 30 мм;
Товщина леза – 1,2 мм;
Вага – 87 г.
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті – пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 19.5 см |
| Довжина ножа | 31.5 см |
| Вага | 87 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальний |
| Довжина клинка | 195 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1.2 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴
