
Ніж кухонний Тотем К - 337 універсальний
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000001131
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна довжина – 295 мм;
Довжина леза – 175 мм;
Ширина леза — 25 мм;
Товщина леза — 1,6 мм;
Вага – 75 г.
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті – пластик.
Довжина леза – 175 мм;
Ширина леза — 25 мм;
Товщина леза — 1,6 мм;
Вага – 75 г.
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті – пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 17.5 см |
| Довжина ножа | 29.5 см |
| Вага | 75 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальний |
| Довжина клинка | 175 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1.6 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴
