
Мультиінструмент (мультитул) Traveler MT298
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000002871
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри в похідному положенні – 70 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 92 г.
Функції:
- ніж (48 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- лезо для чищення луски;
- велика шліцева викрутка;
- ліхтарик;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультіінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить у руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 92 г.
Функції:
- ніж (48 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- лезо для чищення луски;
- велика шліцева викрутка;
- ліхтарик;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультіінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить у руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 92 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 48 мм |
| Кількість інструментів | 7 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Mini, Брелок |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Хрестова викрутка маленька, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Серейтор, Ліхтарик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴