Розміри в похідному положенні – 70 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 92 р.
Функції:
- ніж (48 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- лезо для чищення луски;
- велика шліцева викрутка;
- консервний ніж;
- мала шліцева викрутка;
- інструмент для чищення нігтів;
- пилка для нігтів;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 92 р.
Функції:
- ніж (48 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- лезо для чищення луски;
- велика шліцева викрутка;
- консервний ніж;
- мала шліцева викрутка;
- інструмент для чищення нігтів;
- пилка для нігтів;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 92 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 48 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Mini |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Хрестова викрутка маленька, Серейтор, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Пилка для нігтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴
