
Ніж кухонний Tramontina 23462/005 COR&COR для томатів
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000000264
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина леза: 127 мм
Матеріал рукояті: поліпропілен із вставками з гуми
Матеріал клинка: сталь AISI 420
Призначення: для томатів
Виробник: Tramontina (Бразилія)
Лезо ножів серії COR&COR виконано з високоякісної нержавіючої сталі AISI 420 (12-14% Хром, 0,75% нікель, мах 0,3% вуглець, мах 1% марганець Mn, мах 1% силіцій Si, мах 0,04% фосфор, мах 0,03 сірки), товщина 1,2 -2,2 мм. Рукоятка виконана з поліпропілену з деталями з гуми – для підвищеної безпеки роботи з ножем.
Матеріал рукояті: поліпропілен із вставками з гуми
Матеріал клинка: сталь AISI 420
Призначення: для томатів
Виробник: Tramontina (Бразилія)
Лезо ножів серії COR&COR виконано з високоякісної нержавіючої сталі AISI 420 (12-14% Хром, 0,75% нікель, мах 0,3% вуглець, мах 1% марганець Mn, мах 1% силіцій Si, мах 0,04% фосфор, мах 0,03 сірки), товщина 1,2 -2,2 мм. Рукоятка виконана з поліпропілену з деталями з гуми – для підвищеної безпеки роботи з ножем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж для томатів |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина леза | 12.7 см |
| Країна виробник | Бразилія |
| Вага | 30 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для томатів |
| Довжина клинка | 127 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

