
Набір столового приладдя (ложка виделка ніж) №5005
143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000001760
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина кожного з інструментів — 180 мм;
Розміри в похідному положенні — 110 х 75 х 20 мм;
Вага набору — 87 г;
Матеріал колодки — пластик.
Інструменти:
- ложка;
- виделка;
- ніж;
У комплекті — тканинний чохол.
Розміри в похідному положенні — 110 х 75 х 20 мм;
Вага набору — 87 г;
Матеріал колодки — пластик.
Інструменти:
- ложка;
- виделка;
- ніж;
У комплекті — тканинний чохол.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 98 г |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Функції | Ніж, Ложка, Виделка |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Похідний, Спеціалізований |
| Кількість інструментів | 3 |
| Конфігурація | Ніж, Ложка, Вилка |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴


