Ніж Супутник №235.1 кухонний з притином
Ножі ТМ «Супутник» є яскравим представником вітчизняного ножовиробництва з виробничими потужностями, що знаходяться на території України, а не за кордоном. Підприємство Супутник виробляє ножі у найкращих традиціях, застосовуючи сучасні технології. Особливістю ножів є застосування всесвітньо визнаної сталі AISI 420, яка зарекомендувала себе як оптимальний варіант твердості та пластичності. Майстерно нанесене травлення покращує візуальний вигляд ножа та не погіршує його характеристик. У ножах ТМ Супутник виготовляють рукоятки тільки з деревини твердих порід з подальшою обробкою для захисту від води і вологи, лезо проходить через всю рукоять ножа, а для кріплення накладок використовується заклепка. Все це свідчить про те, що виробник дбає про свого споживача і не заощаджує на матеріалах для своїх виробів.
Ви зможете підібрати відповідний вам ніж, тому що ТМ Супутник подбала про великий вибір кухонних і туристичних ножів, з різними клинками і рукоятками, які задовольнять навіть найвибагливішого покупця.
Притин служить для захисту пальців рук від пошкоджень та порізів під час використання ножа. Крім того, притин трохи ускладнює ніж і покращує його зовнішній вигляд.
Характеристики:
Загальна довжина – 325 мм;
Довжина леза – 193 мм;
Ширина леза — 45 мм;
Товщина леза – 1,5 мм;
Матеріал леза – листова нержавіюча сталь марки Aisi 420 (40х13, 30х13);
Твердість сталі – 50-55 од. за шкалою Роквелла;
Матеріал рукояті - дуб;
Виробник – ТОВ "Супутник" (Україна).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супутник |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 19.3 см |
| Довжина ножа | 32.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальний, Для обвалки м'яса/обробний |
| Довжина клинка | 193 мм |
| Сталь | 40 х13 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
- Ціна: 499 ₴

