Ніж кухонний Tramontina Dynamic для
обвалки
Леза ножів серії DYNAMIC виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі AISI 420 (12-14% Хром, 0,75% нікель, мах 0,3% вуглець, мах 1% марганець Mn, мах 1% силіцій Si, мах 0,04% фосфор, мах 0,03 сірки), товщина 1 -1,2 мм. Рукоятка виготовлена з натурального дерева. Не можна мити в посудомийній машині!
Характеристики ніж Tramontina Dynamic
Загальна довжина – 350 мм;
Довжина леза – 225 мм;
Матеріал рукояті - дерево
Матеріал клинка - сталь AISI 420
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж обвалочний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 22.5 см |
| Довжина ножа | 35 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Вага | 80 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Філейний ніж, Для обвалки м'яса/обробний |
| Довжина клинка | 225 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Товщина клинка | 1.2 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

