
Ніж кухонний Tramontina 23426/036 PLENUS кухарський
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000002735
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина леза – 153 мм;
Товщина леза – 1,2 мм;
Матеріал рукояті – поліпропілен;
Матеріал клинка – сталь AISI 420;
Зручна ергономічна рукоять ножів серії PLENUS не ковзає навіть у мокрій руці.
Сталь, яка використовується для виробництва ножів Tramontina, піддається унікальному методу загартування в кілька етапів (термічна загартування, охолодження, проморожування, нагрівання газом). В результаті вона набуває особливої пластичності, корозійної та жаростійкості, зберігаючи твердість близько 53 HRC за шкалою Роквелла. Тому ножі Tramontina вимагають не такого частого заточування порівняно з ножами інших виробників з аналогічною сталлю. Це пояснює більш тривалий термін служби ножів Tramontina.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж кухарський |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 15.3 см |
| Країна виробник | Бразилія |
| Вага | 80 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальний, Кухарський/Шеф ніж |
| Довжина клинка | 153 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1.2 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴
