Розміри в похідному положенні – 148 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 312 г.
Функції:
- ніж (66 мм);
- інструмент для зачистки дроту;
- молоток;
- цвяходер;
- бітотримач прямий;
- бітотримач бічний;
- викрутка шліцева;
- відкривачка для пляшок;
- серейтор;
- світлодіодний ліхтарик;
- гайковий ключ;
- біта хрестоподібна;
- біта хрестоподібна;
- біта шліцева;
- консервний ніж.
У комплекті – чохол.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 312 г.
Функції:
- ніж (66 мм);
- інструмент для зачистки дроту;
- молоток;
- цвяходер;
- бітотримач прямий;
- бітотримач бічний;
- викрутка шліцева;
- відкривачка для пляшок;
- серейтор;
- світлодіодний ліхтарик;
- гайковий ключ;
- біта хрестоподібна;
- біта хрестоподібна;
- біта шліцева;
- консервний ніж.
У комплекті – чохол.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 312 г |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Кількість інструментів | 5 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Спеціалізований, Багатофункціональний ніж |
| Функції | Молоток, Цвяходер, Гайковий ключ 8 мм, Гайковий ключ 12 мм, Набір біт (3 шт), Серейтор, Відкривачка для пляшок, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка, Гайковий ключ 4 - 8 мм, Ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴

