-9%

Мультиінструмент (мультитул) Traveler DMS020H
1 100 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 00000002817
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультиінструмент (мультитул) Traveler DMS020H
Мультитул Traveler DMS020H — це багатофункціональний інструмент, який поєднує в собі можливості одразу кількох ручних інструментів. Завдяки розширеному функціоналу модель стане ідеальним вибором для туризму, ремонту, кемпінгу та використання в побуті.
<p>Особливістю цього мультитула є наявність молотка та розвідного ключа, що значно розширює сферу його застосування. Міцна алюмінієва рукоятка забезпечує надійність конструкції та комфорт під час роботи. Інструмент зручно лежить у руці та підходить для виконання різноманітних завдань.Мультиінструменти від бренду Traveler відзначаються практичністю, надійністю та доступною ціною.
Переваги мультитула
- розширений набір інструментів для різних задач;
- наявність молотка та розвідного ключа;
- міцна та зносостійка конструкція;
- зручний у використанні та транспортуванні;
- універсальне рішення для дому, подорожей і ремонту.
Функції
- ніж (74 мм);
- молоток;
- розвідний ключ;
- гайковий ключ;
- викрутка шліцева;
- викрутка хрестова;
- відкривачка для пляшок;
- консервний ніж;
- серрейторне лезо;
- пила по дереву.
Характеристики
- Модель: DMS020H
- Бренд: Traveler
- Розміри в складеному вигляді: 183 мм
- Матеріал рукояті: алюміній
- Вага: 431 г
Призначення
- ремонтні роботи;
- туризм і кемпінг;
- дача та господарські задачі;
- подорожі;
- щоденне використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Висота | 21 мм |
| Вага | 431 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина клинка | 74 мм |
| Функції | Молоток, Розвідний ключ, Пила по дереву, Хрестова викрутка маленька, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Серейтор, Гайковий ключ 4 - 8 мм, Ніж |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Спеціалізований, Багатофункціональний ніж |
| Кількість інструментів | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴
