Розміри в похідному положенні – 75 мм;
Матеріал рукояті – метал;
Вага – 85 г.
Функції:
- ніж (48 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- лезо із серейтором;
- велика шліцева викрутка;
- консервний ніж;
- мала шліцева викрутка;
- пилка для нігтів;
- керн;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – метал;
Вага – 85 г.
Функції:
- ніж (48 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- лезо із серейтором;
- велика шліцева викрутка;
- консервний ніж;
- мала шліцева викрутка;
- пилка для нігтів;
- керн;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 85 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 45 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Немає |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Mini |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Відкривачка для пляшок, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка, Хрестова викрутка маленька, Серейтор, Шліцева викрутка, Шліцева викрутка маленька, Шило, Пилка для нігтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴

