Розміри в похідному положенні - 106 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 295 г.
У комплекті щільний чохол кордуровий.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж (60 мм);
- ніж малий/шило;
- інструмент для чищення луски;
- інструмент для зачистки дроту;
- напилок;
- викрутка плоска велика;
- викрутка плоска крихітка;
- викрутка плоска середня;
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестоподібна;
- консервний ніж.
У комплекті – чохол.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 295 г.
У комплекті щільний чохол кордуровий.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж (60 мм);
- ніж малий/шило;
- інструмент для чищення луски;
- інструмент для зачистки дроту;
- напилок;
- викрутка плоска велика;
- викрутка плоска крихітка;
- викрутка плоска середня;
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестоподібна;
- консервний ніж.
У комплекті – чохол.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 295 г |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴

