
Мультиінструмент (мультитул) Traveler MT846H2-8G
455 ₴
- В наявності
- Код: 00000002800
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри в похідному положенні – 108 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 280 г.
Функції:
- ніж (60 мм);
- викрутка хрестова;
- мала шліцева викрутка;
- лезо для чищення луски;
- інструмент для вилучення гачків;
- відкривачка для пляшок;
- консервний ніж;
- інструмент для зачистки дроту;
- середня шліцева викрутка;
- напилок;
- велика шліцева викрутка;
- керн;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультинструмент Traveler MT 909 стане незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 280 г.
Функції:
- ніж (60 мм);
- викрутка хрестова;
- мала шліцева викрутка;
- лезо для чищення луски;
- інструмент для вилучення гачків;
- відкривачка для пляшок;
- консервний ніж;
- інструмент для зачистки дроту;
- середня шліцева викрутка;
- напилок;
- велика шліцева викрутка;
- керн;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультинструмент Traveler MT 909 стане незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 280 г |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Хрестова викрутка маленька, Шліцева викрутка маленька, Рибочистка, Інструмент для вилучення гачка, Відкривачка для консервів, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Шило, Напилок, Шліцева викрутка велика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴
