
Мультиінструмент (мультитул) Traveler XMTA83
425 ₴
- В наявності
- Код: 00000002814
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри в похідному положенні – 162 мм;
Матеріал рукояті – дерево;
Вага – 310 г.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж (65 мм);
- гайковий ключ;
- велика шліцева викрутка;
- Молоток;
- цвяходер;
- викрутка хрестова;
- відкривачка для пляшок;
- лезо з серейторним заточуванням;
- напилок;
- середня шліцева викрутка;
- інструмент для вилучення гачків;
— пила.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – дерево;
Вага – 310 г.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж (65 мм);
- гайковий ключ;
- велика шліцева викрутка;
- Молоток;
- цвяходер;
- викрутка хрестова;
- відкривачка для пляшок;
- лезо з серейторним заточуванням;
- напилок;
- середня шліцева викрутка;
- інструмент для вилучення гачків;
— пила.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 310 г |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Функції | Молоток, Цвяходер, Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Хрестова викрутка, Пила по дереву, Інструмент для зняття ізоляції, Відкривачка для пляшок, Гайковий ключ 5 - 8 мм, Шліцева викрутка велика, Серейтор, Напилок, Шліцева викрутка |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Спеціалізований |
| Кількість інструментів | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴
