
Багатофункціональний ніж (мультитул) Traveler A007 Червоний
169 ₴
- В наявності
- Код: 00000022878
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри в похідному положенні - 106 х 38 мм х 33 мм;
Вага – 115 г;
Матеріал рукояті та інструментів - метал.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок.
Вага – 115 г;
Матеріал рукояті та інструментів - метал.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 115 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Кількість інструментів | 3 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функції | Ніж, Ложка, Виделка, Відкривачка для пляшок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴