
Набір столового приладдя (ложка виделка ніж) №5005 червоний
155 ₴
- В наявності
- Код: 00000011760
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина кожного з інструментів – 180 мм;
Розміри в похідному положенні – 110 х 75 х 20 мм;
Вага набору – 87 г;
Матеріал рукояті – пластик.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
У комплекті – тканинний чохол.
Розміри в похідному положенні – 110 х 75 х 20 мм;
Вага набору – 87 г;
Матеріал рукояті – пластик.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
У комплекті – тканинний чохол.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Функції | Ніж, Ложка, Виделка |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Похідний, Спеціалізований |
| Кількість інструментів | 3 |
| Конфігурація | Ніж, Ложка, Вилка |
| Довжина: | 110 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага з піхвами | |
| Вага | 98 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴


