
Ніж кухонний С - 032 для хліба
122 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000000488
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Загальна довжина – 315 мм;
Довжина леза – 190 мм;
Ширина леза — 28 мм;
Товщина леза – 1,5 мм;
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті – пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ніж для хліба |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 19 см |
| Довжина ножа | 31.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для хліба |
| Довжина клинка | 190 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 ₴