Загальна довжина — 380 мм;
Довжина робочої поверхні — 203 мм;
Діаметр робочої поверхні — мм;
Матеріал колодки — поліпропілен.
Мусат призначений для виправлення деформованої різальної крайки ножа. Використовується для підтримки леза в ідеально гострому стані.
Мусат ідеально підходить для ножів Tramontina CARBON або інших ножів, виготовлених із їхньої вуглецевої сталі SAE 1070 (C = 0.7%, Mn = 0.75%), або виготовлених із м'якшої сталі. Ручка виготовлена з поліпропілену, можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мусат |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 130 г |
| Виробник | Tramontina |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Кількість рівнів заточки | 1 |
| Тип точила | Ручне |
| Довжина робочої поверхності | 203 мм |
| Абразив | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

