Розміри в похідному положенні - 106 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 295 г.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж великий (72 мм);
- ніж малий/керн;
- пила;
- інструмент для зачистки дроту;
- викрутка плоска велика;
- викрутка плоска крихітка;
- викрутка плоска середня;
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестоподібна;
- консервний ніж.
У комплекті – чохол.
Ніж фіксується у робочому положенні лінійним замком (Liner Lock).
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 295 г.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж великий (72 мм);
- ніж малий/керн;
- пила;
- інструмент для зачистки дроту;
- викрутка плоска велика;
- викрутка плоска крихітка;
- викрутка плоска середня;
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестоподібна;
- консервний ніж.
У комплекті – чохол.
Ніж фіксується у робочому положенні лінійним замком (Liner Lock).
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 250 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість інструментів | 6 шт. |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 71 мм |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Інструмент для зняття ізоляції, Хрестова викрутка, Карабін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴




