
Мультиінструмент (мультитул) Traveler MS035
415 ₴
- В наявності
- Код: 00000002986
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 252 г |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Кількість інструментів | 7 шт. |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Спеціалізований |
| Функції | Молоток, Цвяходер, Кусачки, Плоскогубці, Пила по дереву, Ніж, Хрестова викрутка, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка велика, Пилка для нігтів, Серейтор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴

