Довжина в похідному положенні – 85 мм;
Матеріал рукояті – високоякісний полікарбонат.
Головний ніж виконаний з високоякісної нержавіючої сталі: 5Cr15MoV з термообробкою, твердість досягає 57 - 59 одиниць за Роквелом, також має високі кислотні та антикорозійні властивості. Це робить лезо та ножиці гострішими і довго обходиться без перезаточування. Інші складові виконані з нержавіючої сталі 3Cr13MoV.
Багатофункціональний ніж EGO A01-9 незамінний у туристичних походах, подорожах, побуті.
Матеріал рукояті – високоякісний полікарбонат.
Головний ніж виконаний з високоякісної нержавіючої сталі: 5Cr15MoV з термообробкою, твердість досягає 57 - 59 одиниць за Роквелом, також має високі кислотні та антикорозійні властивості. Це робить лезо та ножиці гострішими і довго обходиться без перезаточування. Інші складові виконані з нержавіючої сталі 3Cr13MoV.
Багатофункціональний ніж EGO A01-9 незамінний у туристичних походах, подорожах, побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Вага | 97 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 63 мм |
| Кількість інструментів | 8 |
| Наявність чохла | Немає |
| Сталь | 5Cr13Mov |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
| Функції | Ніж, Відкривачка для консервів, Ніж малий, Пила по дереву, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Штопор, Шліцева викрутка маленька, Шило, Зубочиска, Пінцет, Голка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴




