Розмір: 60х45х15 мм;
Вага: 26 г;
Тип: рідинний;
Вага: 26 г;
Тип: рідинний;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Тип компаса | Рідинний |
| Колір | Синій |
| Вага | 26 г |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Товщина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴

