Розміри в похідному положенні – 105 мм х 45 мм х 25 мм;
Матеріал рукояті - метал, прогумовані вставки;
Вага – 275 г.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж великий;
- ніж малий/шило;
- серрейторний ніж/ніж для чищення риби/інструмент для вилучення рибальського гачка;;
- викрутка плоска маленька / інструмент для зняття ізоляції;
- викрутка плоска середня / інструмент для зняття ізоляції;
- викрутка хрестоподібна / інструмент для зняття ізоляції;
- напилок з дрібною та середньою насічкою/викрутка плоска велика;
- консервний ніж/відкривалка для пляшок/інструмент для зняття ізоляції;
- набір біт (бітоутримувач кріпиться на хрестову викрутку).
У комплекті – чохол.
Усі інструменти фіксуються у робочому положенні.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті - метал, прогумовані вставки;
Вага – 275 г.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж великий;
- ніж малий/шило;
- серрейторний ніж/ніж для чищення риби/інструмент для вилучення рибальського гачка;;
- викрутка плоска маленька / інструмент для зняття ізоляції;
- викрутка плоска середня / інструмент для зняття ізоляції;
- викрутка хрестоподібна / інструмент для зняття ізоляції;
- напилок з дрібною та середньою насічкою/викрутка плоска велика;
- консервний ніж/відкривалка для пляшок/інструмент для зняття ізоляції;
- набір біт (бітоутримувач кріпиться на хрестову викрутку).
У комплекті – чохол.
Усі інструменти фіксуються у робочому положенні.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 275 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Виробник | Ganzo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416 ₴


