
Ніж кухонний Tramontina 24608/086 PROFESSIONAL MASTER для м'яса
415 ₴
- В наявності
- Код: 00000000365
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина леза: 153 мм
Матеріал рукояті: поліпропілен
Матеріал клинка: сталь DIN 1.4110
Призначення: для м'яса
Виробник: Tramontina (Бразилія)
Ідеальні ножі для професійного використання, надійні та міцні, довговічні з чудовою, чудовою здатністю нарізування. Лезо - нержавіюча сталь DIN 1.4110, товщина 2 мм. Ідеальна V-подібна форма заточування леза - гарантує точне та акуратне нарізування навіть після тривалого використання. Характерна риса цієї серії - поліпропіленова ручка з антибактеріальним покриттям Microban, що забезпечує захист від запахів, бруду та цвілі, запобігає росту грибків та мікробів. Зручна, масивна та ергономічна ручка, створена для комфортного та безпечного захоплення, спеціальна структура покриття не дозволяє ножу ковзати у руці.
Матеріал рукояті: поліпропілен
Матеріал клинка: сталь DIN 1.4110
Призначення: для м'яса
Виробник: Tramontina (Бразилія)
Ідеальні ножі для професійного використання, надійні та міцні, довговічні з чудовою, чудовою здатністю нарізування. Лезо - нержавіюча сталь DIN 1.4110, товщина 2 мм. Ідеальна V-подібна форма заточування леза - гарантує точне та акуратне нарізування навіть після тривалого використання. Характерна риса цієї серії - поліпропіленова ручка з антибактеріальним покриттям Microban, що забезпечує захист від запахів, бруду та цвілі, запобігає росту грибків та мікробів. Зручна, масивна та ергономічна ручка, створена для комфортного та безпечного захоплення, спеціальна структура покриття не дозволяє ножу ковзати у руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж для м'яса |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина леза | 15.3 см |
| Країна виробник | Бразилія |
| Колір | Білий |
| Вага | 120 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для м'яса, Для обвалки м'яса/обробний |
| Довжина клинка | 153 мм |
| Сталь | DIN 1.4110 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴