Матеріал інструментів: сталь 440C;
Хоча мультитул і виготовлений з нержавіючої сталі, на інструменти нанесено стійке чорне покриття, яке відіграє роль додаткового бар'єру для корозії. До того ж завдяки цьому покриттю мультитул — матовий і виглядає дуже стильно.
Хоча мультитул і виготовлений з нержавіючої сталі, на інструменти нанесено стійке чорне покриття, яке відіграє роль додаткового бар'єру для корозії. До того ж завдяки цьому покриттю мультитул — матовий і виглядає дуже стильно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Вага | 245 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 58 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Шліцева викрутка маленька, Шліцева викрутка, Напилок, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Бітотримач, Шило, Серейтор, Набір біт (9 шт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴




