Рукоятки G105 дуже зручні та ергономічні, тому мультитул не вислизне з рук у будь-яких ситуаціях. Також надійному хвату сприяє спеціальна ергономічна форма, розроблена для більш комфортного використання та найкращого зчеплення з долонею. Загальна вага моделі становить 210 г. Мультитул Ganzo G105 – відмінний і корисний помічник, який надовго зберігає свій привабливий зовнішній вигляд та властивості.
У комплекті – тканинний чохол.
У комплекті – тканинний чохол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Вага | 210 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 58 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Шліцева викрутка маленька, Шліцева викрутка, Напилок, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Бітотримач, Шило, Серейтор, Інструмент для зняття ізоляції, Набір біт (9 шт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴




