
Мультиінструмент (мультитул) Ganzo G101-H
798 ₴
- В наявності
- Код: 00000002448
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал інструментів: сталь 440C;
Плоскогубці пружні, що дозволяє працювати з інструментом навіть однією рукою. Рукоятки виконані з металу, який зовсім не ковзає, що робить роботу (навіть в умовах підвищеної вологості) зручною, безпечною та ефективною.
Особливості:
- невеликий, але зручний чохол на кнопці, який легко кріпиться на пояс, і дозволяє мати впевненість у збереженні мультитула та комплекту біт;
- інструменти, що входять у комплектацію мультитула, забезпечені спеціальними фіксаторами, що гарантує неможливість їхнього випадкового складання в процесі роботи;
У комплекті – тканинний чохол.
Плоскогубці пружні, що дозволяє працювати з інструментом навіть однією рукою. Рукоятки виконані з металу, який зовсім не ковзає, що робить роботу (навіть в умовах підвищеної вологості) зручною, безпечною та ефективною.
Особливості:
- невеликий, але зручний чохол на кнопці, який легко кріпиться на пояс, і дозволяє мати впевненість у збереженні мультитула та комплекту біт;
- інструменти, що входять у комплектацію мультитула, забезпечені спеціальними фіксаторами, що гарантує неможливість їхнього випадкового складання в процесі роботи;
У комплекті – тканинний чохол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Ножиці, Пила по дереву, Пасатижі, Кусачки, Щипці для зняття ізоляції, Ніж, Викрутка, Викруткові біти, Шило |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 248 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина клинка | 58 мм |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Бітотримач, Шило, Пила по дереву, Ножиці, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для консервів, Інструмент для зняття ізоляції, Серейтор, Набір біт (12 шт) |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Кількість інструментів | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴



