
Мультиінструмент (мультитул) Traveler X8712
202 ₴
- В наявності
- Код: 00000002812
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри у похідному положенні - 99 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 143 г.
Функції:
- ніж (60 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- інструмент для чищення луски;
- лінійка зі шкалою в дюймах;
- інструмент для вилучення гачків;
- консервний ніж;
- мала шліцева викрутка;
- керн;
- середня шліцева викрутка;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 143 г.
Функції:
- ніж (60 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- інструмент для чищення луски;
- лінійка зі шкалою в дюймах;
- інструмент для вилучення гачків;
- консервний ніж;
- мала шліцева викрутка;
- керн;
- середня шліцева викрутка;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 143 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

