Топ продаж
-16%

Ніж-ремінь, чорний. Ніж у пряжці ременя
450 ₴
380 ₴
- В наявності
- Код: ремень AE-210
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж у пряжці ременя. Ніж-ремінь.
Унікальний інструмент — пояс із пряжкою-ножем
• Ніж зроблений із якісної нержавкої сталі
• Ніж (пряжка) зроблений окремо від механізму закриття-розкриття пояса, навіть якщо витягніть ніж — пояс залишиться на вас у застебнутому вигляді
Ніж у ремені для прихованого носіння — унікальний продукт як для самооборони, так і повсякденного використання.
Характеристики ножа-ремня:
- Довжина пояса: 132 см,
- Ширина Ремня: 34 мм
- Загальна Довжина ножа: 18 см;
- Довжина Леза: 6 см;
- Товщина Леза: 0.4 см

\

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина леза | 6 см |
| Довжина ножа | 18 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Твердість різального леза | 56 HRC |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Особливості | Соррейтор |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал піхов | Метал |
| Довжина ручки | 12 см |
| Поверхня | Матова |
| Тип | З фіксованим клинком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴





