
Ніж багатофункціональний (мультитул) Тотем KB001
195 ₴
- В наявності
- Код: 00000001416
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний ніж рятувальника
призначений для використання в екстримальних ситуаціях, а також стане в нагоді у повсякденному використанні.
Функції мультитул Тотем KB001:
- велике лезо з серейторною ділянкою;
- хрестова викрутка;
- склобій;
- велика плоска викрутка з:
- інструментом для відкриття дерев'яних ящиків;
- відкривалкою для пляшок;
- інструментом для зняття ізоляції;
- шило-розгортка-кернер;
- лезо стропоріз;
- кільце для підвішування ножа;
- пінцет;
- зубочищення;
- пила для скла, що не б'ється (увігнута).
Тип – ніж рятувальника
Розміри в похідному положенні – 110 х 32 х 22 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Довжина | 110 мм |
| Конфігурація | Шило, Щипці для зняття ізоляції, Викрутка, Зубочистка, Відкривачка для пляшок, Стропоріз, Ніж |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Функції | Ніж, Серейтор, Пила для автомобільного скла, Склобій, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Хрестова викрутка маленька, Шило |
| Наявність чохла | Немає |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
| Кількість інструментів | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴