Загальна довжина – 335 мм;
Довжина леза – 200 мм;
Ширина леза — 45 мм;
Товщина леза – 2 мм;
Матеріал леза – листова нержавіюча сталь марки Aisi 420 (40х13, 30х13);
Твердість сталі – 52-55 од. за шкалою Роквелла;
Матеріал рукояті – дуб, горіх;
Виробник - Україна.
Довжина леза – 200 мм;
Ширина леза — 45 мм;
Товщина леза – 2 мм;
Матеріал леза – листова нержавіюча сталь марки Aisi 420 (40х13, 30х13);
Твердість сталі – 52-55 од. за шкалою Роквелла;
Матеріал рукояті – дуб, горіх;
Виробник - Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип | Ніж кухарський |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 20 см |
| Довжина ножа | 33.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Кухарський/Шеф ніж, Для м'яса, Для обвалки м'яса/обробний, Для овочів/фруктів |
| Довжина клинка | 200 мм |
| Сталь | 40 х13 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴
