Вага – 210 г;
Матеріал рукояті – метал.
Інструменти:
- Ложка;
- Ложка чайна;
- Відкривачка для консервів;
- Відкривачка для пляшок;
- Бiлка;
- Ніж;
- Лопатка;
- Штопор;
- Багатофункціональний гачок;
- Шило;
Мультиінструмент для зручності розкладається на 2 частини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 210 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 111 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Функції | Ложка, Ложка чайна, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Виделка, Ніж, Лопатка, Штопор, Багатофункціональний гачок, Шило |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Кількість інструментів | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴









