
Ніж кухонний Tramontina 22321/005 Dynamic для стейка
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000001818
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна довжина – 205 мм;
Довжина леза – 112 мм;
Ширина леза — 18 мм;
Товщина леза — 1 мм;
Матеріал рукояті - дерево
Матеріал клинка - сталь AISI 420
Леза ножів серії DYNAMIC виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі AISI 420 (12-14% Хром, 0,75% нікель, мах 0,3% вуглець, мах 1% марганець Mn, мах 1% силіцій Si, мах 0,04% фосфор, мах 0,03 сірки), товщина 1 -1,2 мм. Рукоятка виготовлена з натурального дерева. Не можна мити в посудомийній машині.
Довжина леза – 112 мм;
Ширина леза — 18 мм;
Товщина леза — 1 мм;
Матеріал рукояті - дерево
Матеріал клинка - сталь AISI 420
Леза ножів серії DYNAMIC виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі AISI 420 (12-14% Хром, 0,75% нікель, мах 0,3% вуглець, мах 1% марганець Mn, мах 1% силіцій Si, мах 0,04% фосфор, мах 0,03 сірки), товщина 1 -1,2 мм. Рукоятка виготовлена з натурального дерева. Не можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж для стейку |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 11.2 см |
| Довжина ножа | 20.5 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Бразилія |
| Вага | 36 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для стейка/Для біфштексу |
| Довжина клинка | 112 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Товщина клинка | 1 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴