
Набір для вишивання хрестиком "Дівчинка, яка любить збирати зірки", канва 32 x 41 см
500 ₴
- В наявності
- Код: 2ND VK 31
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для вишивки хрестиком
"Дівчинка, яка любить збирати зірки"
- Цей набір для вишивання має 14 розмір канви. Вишивається в 2 нитки!
- Розмір готової картини з відступами: 32 x 41 см
- Область зашиття: 136 x 180 хрестика (прибл. 29.8 x 32,4 см)

Картина без рамки, рамка зображена для візуалізації!
Характеристики набору для вишивання:
- Артикул: 2ND VK 31
- Найменування: Набір для вишивки хрестом "Дівчинка, яка любить збирати зірки"
- Країна виробник: Китай
- Техніка: лічильний хрестик
- Канва: 32 x 41 см
- Розмір: 24.7 х 32.7 см (розмір області вишивки самої картини)
- Канва: 14 ct
- Кількість кольорів в наборі: 50 шт
- До складу набору входить: канва, нитки, голка, схема і упаковка.
- Стан: новий.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joy Sunday |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 14 см |
| Довжина | 32.7 см |
| Зашивка | Повна |
| Склад набору | Канва однотонна, Інструкція, Голка, Схема, Нитки |
| Тематика вишивки | Люди, діти |
| Тип | Набір для вишивання хрестом |
| Тип тканини | Канва |
| Ширина | 24.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Друк на канві | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



