Складаний іграшковий ніж-метелик (металевий)
Балісонг для трюків, повністю безпечний і не має заточування. Виготовлений із 420 сталі, а також має тканинний чохол у комплекті. Дуже добротно зроблена модель із наконечником у формі Акули. Чудовий подарунок як для дитини, так і дорослого.
Характеристики тренувального іграшкового балісонга для трюків:
- Повна довжина — 240 мм;
- Довжина: клинка — 100 мм;
- Ширина клинка — 18 мм;
- Товщина клинка по обуху — 2,6 мм;
- Матеріал клинка — сталь AISI 420;
- Матеріал руків'я — метал;
- Вага – 100 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність чохла | Немає |
| Наявність кліпси | Немає |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Балісонг |
| Тип складаного | балісонг |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Холодна зброя |
| Вікова група | Від 8 років |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Довжина: | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴









