Похідний туристичний набір Ложка — Вилка.
Колір чорний
Повнорозмірна ложка.
Набір туриста ложка-вилка — це зручний і ергономічний мультитул. Для зручності використання він розділяється і Ви можете використовувати окремо ложку, а також вилку з ножем.
Ідеальний варіант для полювання, риболовлі, туризму та подорожей. З цим комплектом ви завжди матимете столове приладдя під рукою. Цей мультитул позбавить вас рутинного пошуку ложки, виделки, ножа та їх втрати. Компактний розмір дає змогу носити із собою й бути впевненим у тому, що у вас завжди буде ложка до обіду.

Функції мультитула ложка-вилка Traveler A109:
- Ложка десертна;
- Ложка чайна;
- Відкривачка для консервів
- Відкривачка для пляшок
- Вилка
- Ніж
- Лопатка
- Штопор
- Шило
- Багатофункційний гачок.
Особливості мультитула ложка-вилка:
- Якісне збирання, ергономічність і зручність у використанні
- Складаний, портативний дизайн, легкий
- Стане в пригоді в поході, на риболовлі та в дорозі.
Характеристики похідного інструменту вилка-ложка A109:
- Вага: 140 г;
- Довжина в складеному стані: 10.8 см;
- Довжина клинка: 7 см;
- Висота клинка: 3,5 см;
- Ширина клинка: 4 см.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 210 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 111 мм |
| Кількість інструментів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функції | Ложка, Ложка чайна, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Виделка, Ніж, Лопатка, Штопор, Багатофункціональний гачок, Шило |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴









