
Рок чокер. Чокер-колє зі вставкою "Кільце"
240 ₴
- В наявності
- Код: Чокер Кольцо
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чокер-колє зі вставкою "Кільце"
- Характеристики чокера:
- Тип: кольє
- Стать: жіночі Особливості: з металевою вставкою
- Матеріал: штучна шкіра, метал
- Ширина: 1,8 см
- Повна довжина: 40-41 см (прибл.)
- Робоча довжина 39 см
- Замок
- Стан: Новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 г |
| Вид виробу | Чокер |
| Довжина | 410 мм |
| Замок | Заклепки |
| Матеріал виготовлення виробу | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Східний |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

