
Шкіряний браслет Live To Ride (з орлом)
285 ₴
- В наявності
- Код: Bracer LiveToRide
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет із металевою вставкою "Live To Ride"
Якісний браслет — стане незамінною прикрасою як на чоловічій, так і жіночій руці. Стильний дизайн, якісні матеріали виготовлення.

Характеристики браслета:
- Тип товару: Браслет
- Стать: Унісекс
- Тип металів: Цинковий сплав
- Матеріал: екошкіра
- Тип кріплення на руці: застібка
- Загальна довжина браслета: 24.5 см
- Ширина браслета: 1.7 см
- Товщина: 2 мм
- Розміри застібками: 17.5 см, 18,5 см, 19.5 см, 20.5 см, 21.5 см
- Вага: 36 гр
- Особливості: металеві вставки.
- Стан: нове.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 36 г |
| Довжина | 245 мм |
| Замок | Замок-пряжка |
| Матеріал | Шкіра-метал |
| Стать | Унісекс |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Готичний |
| Тематика малюнка/форми | Птахи, Мотоцикли |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴





